10 سوال در مورد کارگاه ریز محتوا

کارگاه ریز محتوا به شما کمک میکند که بتوانید بدون تیم به تولید محتوای انبوه بپردازید. در این مطلب به 10 سوال ذهنی پرداختیم که به شما در تصمیم گیری شرکت در این کارگاه کمک خواهد کرد.

مدیر محتوا علی اکبر فرج
، آخرین آپدیت 1401/08/11

۱- این دوره برای چه کسی مناسب است؟

این دوره برای تولید کنندگان محتوایی است که می خواهند با تولید محتوا در اکثر رسانه ها سریع تر دیده شوند. اگر قصد دارید که سریع تر دیده شوید این کارگاه برای شما طراحی شده است.

۲- چگونه می توانیم بدون تیم تولید محتوا انجام دهیم؟

اکثر افرادی که در تولید محتوا همه جانبه شکست میخورهند دلیل خود را نبود تیم می گذارند. در صورتی که می توانند با کنترل 4 عنصر به تولید محتوا انفرادی بپردازند. این 4 عنصر (هدف، استراتژی، ابزار و باور های قوی) است.با مدیریت درست این 4 عنصر شما هم می توانید به مرور تعداد محتواهای تولید شده را به شدت افزایش دهید.

۳- چگونه پش از ۲ ساعت می توانیم انبوهی از محتوا تولید کنیم؟

هم نظر هستیم، یقینا نمی توانید! چون نیاز به تمرین و تکرار دارد. تنها افرادی می توانند به این بینش برسند که می توانند تولید محتوای انبوه انجام دهند که موانع را بپذیرند و برای حل آن تمرکز و تکرار داشته باشند. پس اگر فردی هستید که به دنبال دستاورد های یک شبه است این کارگاه به درد شما نمی خورد.

۴- برای این دوره ابزار هم معرفی می شود؟

بله، ولی ابزار به تنهایی باعث موفقیت شما نخواهد شد. شما نیاز به 3 عنصر دیگر به نام های هدف، استراتژی و باور دارید. این 4 عنصر در کنار هم و روش صحیح استفاده از آن ها به شما کمک میکند که تولید محتوای انبوه انجام دهید.

۵- آیا در این کارگاه پشتیبانی ارائه خواهد شد؟

بله، شما از 30 روز پشتیبانی می توانید استفاده کنید. بعد از مشاهده کارگاه شما می توانید از 30 روز پشتیبانی استفاده کنید. نحوه پشتیبانی بصورت تیکتی است و شما مستقیما از مدرس وبینار پاسخ را دریافت می کنید.

۶- قرار در این دوره راجع به چیزی صحبت کنید؟

در این دوره در ابتدا راجع به باور های اشتباهی که ما در تولید محتوا به اشتباه فراگرفتیم صحبت میکنیم و در همان ابتدا این باور ها را میشکنیم و در قدم بعد به سراغ نحوه تولید ریز محتوا با هدف، استراتژی میپردازیم و در نهایت با معرفی ابزار صحیح به شما کمک میکنیم که ریز محتوا را بتوانید در اکثر رسانه های خود درج کنید.

۷- دستاورد من دقیقا پس از شرکت در کارگاه چیست؟

دستاورد شما پس از این کارگاه این است که می توانید در همان ابتدا در کمتر از 1 ساعت ریز محتواهای بسیار زیادی را در رسانه های خود منتشر کنید. البته این به پتانسیل عملگرایی شما هم بستگی دارد.

۸- من مایل هستم تولید محتوای زیاد در اینستاگرام انجام دهم، این کارگاه به من کمک میکند؟

بله، البته باید این فرصت را غنیمت بشمارید که از حداکثر رسانه های موجود استفاده کنید. خود را با تولید و انتشار در یک رسانه محدود نکنید.

۹- من همین الان در رسانه ها بصورت جسته گریخته فعالیت میکنم، این دوره چه کمکی به من خواهد کرد؟

این کارگاه به شما کمک میکند که به محتوای خود نظم بدهید. تنظیم محتواهای بسیار زیاد کار آسانی نیست. ما آزمون و خطاهای بسیار زیادی انجام دادیم. این کارگاه در وقت شما صرفه جویی کرده و به شما کمک میکند که به محتواهای خود سامان دهید. به این فکر کنید که از زمان تولید و انتشار شما شوق و ذوق تولید و انتشار آن را داشته باشید! دیگر راهکارهایی که بدون فکر بدان که چه چیزی تولید میکنی به سر آمده و همین ایده یکی از عواملی است که باعث شده ما جسته گریخته تولید محتوا کنیم زیرا از دیگر جذابیت آنچنانی برای ما ندارد.

در این کارگاه با روش تولید ریز محتوایی آشنا می شوید که شما را سر ذوق می آورد.

۱۰- مخاطب من تنها در اینستاگرام است چرا باید در رسانه های دیگر فعالیت کنم؟

دلیلش این است که مخاطب اگر در چند رسانه شما را ببیند متوجه خواهد شد که شما چقدر در کار خود جدی هستید و شما را بیشتر جدی میگیرد. نباید این فرصت را نادیده بگیرید. شاید رقیبان خود را ببینید که این کار را انجام نداده اند. در این صورت این یک فرصت است که شما با دیده شدن در سایر رسانه ها این فرصت را دارید که سریع تر از آن ها سبقت بگیرید.

اگر مصمم هستید که در کارگاه 2 روز ریز محتوا شرکت کنید و تولید ریز محتوای خود را بدون تیم مدیریت کنید حتما در این کارگاه شرکت کنید

[/fusion_text]
مطلب بعدی که باید بخوانم چیه؟
هم رسانی
آیا تجربه خوبی از خواندن این مطلب داشتید؟

بله

نه

ما در مقاله 10 سوال در مورد کارگاه ریز محتوا تمام تلاشمان این بود که به شما کمک کنیم. ما اختصاصی در زمینه تولید محتوا فعالیت می کنیم. من و تیمم آماده پاسخگویی به سوالات شما در کامنت ها هستیم.

به جای پر کردن فرم دیدگاه ها عضو سایت شو و دیگه فرمی پر نکن، همچنین از مزایای عضویت بهره مند میشی
بعد از ورود با جیمیل اتوماتیک به همین صفحه میای، پس نگران نباش :)