3 افسانه فروش که فکر میکردی سودمند است!

در این مطلب راجع به افسانه صحبت میکنیم. افسانه ها حقیقت ندارند و در این مطلب بیشتر راجع به آن آشنا می شویم.

مدیر محتوا علی اکبر فرج
، آخرین آپدیت 1401/08/11

فروش را سخت کردند!

در صورتی که آسان است اگر اجازه دهند :)

ما انسان ها ناخداگاه درگیر مسائلی می شویم که فکر میکنیم در حال پیش روی هستیم در صورتی که این افسانه ها هستند که دست و پای ما را بسته اند.

نمی دانیم که می توانیم این افسانه ها را باور نکنیم. با باور کردن این افسانه ها کسب و کار ها به سختی میفروشند.

احتمالا شما تایید میکنید که قانع شدن مخاطب سخت تر از قبل شده است و به همان شیوه قبل که اجرا میکنید با سختی هایی مواجه می شوید.

شاید بگویید خب پس در این صورت فروش سخت تر از قبل شده ولی من میگویم فروش آسان تر شده، منظور ما از آسان یا سخت تر تعداد کار های ازم نیست. فروش از نظر من مانند یک آینه است که قبلا کدر بوده است ولی الان شما با شفاف سازی این آینه خیلی سریع تر خودتان را میبینید و قبلا تنها قسمتی از آینده پاک بود. در حاضر این توانایی را دارید که کل آینه را پاک کنید و خیلی بیشتر بفروشید.

در ادامه میریم سراغ 3 افسانه فروش که آن ها را اشتباها باور کردیم:

افسانه اول: مشتریو احساسی کن بفروش

بدون اینکه دلایل منطقی محصول را ارائه کنیم نمی توانیم به دلایل احساسی خرید پی ببریم. یک فرمول می خوام بهت یاد بدم که خیلی سریع از منطق به احساس برسی، تمام مزایای منطقی محصولتو در یک ستون بنویس و در ستون مقابل آن دلیل خرید احساسی را یادداشت کن، به این صورت خیلی راحت میتونی برای هر دلیل منطقی یک دلیل احساسی بعدش بیان کنی.

افسانه دوم: مشتریتو عمیقا بشناس!

در پاسخ به این عنوان در آموزش های مختلف ذکر شده که باید آدرس خونه مشتری هم پیدا کنی، ببینی به چه غذایی علاقه داره و چه صفحات اجتماعی را دنبال میکند! شاید اگر بیشتر این آموزش های ادامه می دانند از اندازه کفش مشتری هم نمیگذشتند!

این موارد به چه دردی میخوره واقعا؟ اگر کسی انقدر مشتریشو ریز میشناسه باز  هم به نظر من نمیتونه بفروشه، چون دلایل فروش اینا که نیست.

این مواردو همین الان کنار بزار و فقط ببین مشکل کنونی مخاطبت چیه، اونو سریع حل کن

افسانه سوم: از ترس ها یا آرزو ها پولسازی کن!

تنها یکی از این دو ما را به موفقیت نمیرسونه دوست من، تو باید سعی کنی فرد را در ترس هاش پیدا کنی و کمکش کنی واسش آرزو خلق کنی و کمکش کنی که به این آرزوش برسه که حل مشکلشه

بیا یک بار برای همیشه این بازیو تمام کن!

من یک قالب دارم به نام قالب ترسیم آواتار مشتری این قالب یک فایل PDF است بهت کمک میکنه که در 6 مرحله توضیح دادم که مسیر پیدا کردن مشتری ایده آل دقیقا چیست.

این قالب به همراه یک فیلم آموزشی تکمیل این قالب رایگان است و همین الان می توانید آن را دانلود کنید.

مطلب بعدی که باید بخوانم چیه؟
هم رسانی
آیا تجربه خوبی از خواندن این مطلب داشتید؟

بله

نه

ما در مقاله 3 افسانه فروش که فکر میکردی سودمند است! تمام تلاشمان این بود که به شما کمک کنیم. ما اختصاصی در زمینه دیجیتال مارکتینگ فعالیت می کنیم. من و تیمم آماده پاسخگویی به سوالات شما در کامنت ها هستیم.

به جای پر کردن فرم دیدگاه ها عضو سایت شو و دیگه فرمی پر نکن، همچنین از مزایای عضویت بهره مند میشی
بعد از ورود با جیمیل اتوماتیک به همین صفحه میای، پس نگران نباش :)