گری وی : تولید 64 محتوا در یک روز

تولید 64 محتوا در یک روز کار ساده ای است که گری وی آن را به بهترین نحو انجام خواهد داد. در این مقاله در رابطه با تولید محتوا بسیار زیاد در یک روز صحبت میکنیم و این الگو از گری وی استخراج شده است. گری وی کیست؟ گری وی کارآفرینی است که در سن 7 سالگی لیموناد درست میکرد و میفروخت! گری وی کارهای بسیار زیادی انجام داده است ولی تولید محتوا را از 30 سالگی آغاز کرد. زیرا تا آن موقع پدرش او را مجبور میکرد که در شغل خانوادگیش مشغول به کار شود. گری وی از نظر […]

مدیر محتوا علی اکبر فرج
، آخرین آپدیت 1401/08/11

تولید 64 محتوا در یک روز کار ساده ای است که گری وی آن را به بهترین نحو انجام خواهد داد. در این مقاله در رابطه با تولید محتوا بسیار زیاد در یک روز صحبت میکنیم و این الگو از گری وی استخراج شده است.

گری وی کیست؟

گری وی کارآفرینی است که در سن 7 سالگی لیموناد درست میکرد و میفروخت! گری وی کارهای بسیار زیادی انجام داده است ولی تولید محتوا را از 30 سالگی آغاز کرد. زیرا تا آن موقع پدرش او را مجبور میکرد که در شغل خانوادگیش مشغول به کار شود.

گری وی از نظر من یک تولید کننده محتوا به شدت حرفه ای است که کمال گرایی را به سخره گرفته است. به نظر شما این عکس نوشته چقدر جذاب است؟

این عکس نوشته در مقایسه با محتواهایی که ما در شبکه های اجتماعی تولید میکنیم خیلی متفاوت است.

در تولید محتوا بسیار مهم است که شما کدام یک را در اولویت قرار می دهید؟

محتوا یا گرافیک

گری وی با توجه به پست هایی که منتشر می کند نشان می دهد که اولویت او محتواست

پس با این پیش فرض باید به سراغ تولید 64 محتوا در یک روز برویم! این نکته بسیار با ارزش است زیرا وقتی حرف از تولید 64 محتوا در یک روز میزنیم شاید در ذهنمان تنها گرافیک را در اولویت قرار داده باشیم. در صورتی که این مدل تولید محتوا اولویت را محتوا در نظر گرفته است.

دیدگاه گری وی از نگاه من

گری وی تولید محتوای مستمر دارد ولی یک سوال پیش می آید چرا به جای 64 محتوا 10 محتوا تولید نمی کند؟

مثلا به جای 64 محتوای کوچک و بزرگ 10 محتوای کاملا عالی و جذاب تولید کند و کار خود را سبک کند!

اگر قرار باشد شما یک چاه را پر کنید و تنها وسیله ای که می توانید با آن چاه را پر کنید کاغذ باشد باید چقدر از کاغذ ها استفاده کنید؟

دقیقا محتوا همین است. هرچقدر بیشتر و جذاب تر تولید شود اثر گذاری در طولانی مدت بیشتر خواهد شد. پس ما باید بصورت مستمر محتوا تولید کنیم که در طولانی مدت پاسخ بهتری دریافت کنیم.

گری وی چطور تولید محتوا می کند؟

گری وی از ریز محتوا استفاده میکند

ریز محتوا اصطلاحی است که خود او استفاده میکند. ریز محتوا می تواند یک عکس نوشته، یک توییت، استوری، ویدیویی کوتاه و چیز های اینچنین باشد.

گری وی تمرکز خود را به جای تولید ریز محتوا بر روی انتشار ریز محتوا قرار می دهد. به این معنی که برای تولید ریز محتوا فکر نمیکند که چه چیزی منتشر کنم. زیرا محتوای ریز محتوا آماده است.

این ریز محتوا از یک محتوای بسیار بلند گرفته شده که قبلا بر روی آن زمان گذاشته است. مثلا ویدیویی بلند بالا در IGTV اینستاگرام منتشر کرده است.

مدل تولید محتوای گری وی دقیقا همین است. گری وی یک محتوای بسیار بلند شاید یک ساعته تولید میکند و از آن برداشت های متعدد، عکس نوشته، دیدگاه، متن کوتاه، ویدیو های یک دقیقه ای و …. تولید می کند و سپس تمرکز خود را روی انتشار این ریز محتواها متناسب برای هر شبکه های اجتماعی قرار می دهد.

چطور این همه محتوا تولید می کند؟

شاید از نظر شما این کار نیاز به زمان گذاشتن دارد ولی اینطور نیست. گری وی از اهرم تولید محتوا استفاده میکند.

اهرم تولید محتوا شامل 3 قسمت است:

  • افراد
  • ابزار
  • فرآیند

منظور از افراد تیم او است و این تیم به او کمک میکند که این ریز محتوا را تولید و انتشار دهند.

منظور از ابزار ابزار های پولی و رایگانی هستند که به او در تولید و انتشار این ریز محتوا کمک میکند.

منظور از فرآیند روال انجام کار است. گری وی به فرآیند تولید محتوا بسیار اهمیت می دهد زیرا کیفیت محتوا برای او به شدت بالاست.

من در وبینار 3 اهرم تولید محتوا ایده ها و مثال های بسیار بیشتری میزنم که می توانید از این ایده ها و ترفند ها در کسب و کار خود استفاده کنید.

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با وبینار روی عکس زیر کلیک کنید

مطلب بعدی که باید بخوانم چیه؟
هم رسانی
آیا تجربه خوبی از خواندن این مطلب داشتید؟

بله

نه

ما در مقاله گری وی : تولید 64 محتوا در یک روز تمام تلاشمان این بود که به شما کمک کنیم. ما اختصاصی در زمینه تولید محتوا فعالیت می کنیم. من و تیمم آماده پاسخگویی به سوالات شما در کامنت ها هستیم.

به جای پر کردن فرم دیدگاه ها عضو سایت شو و دیگه فرمی پر نکن، همچنین از مزایای عضویت بهره مند میشی
بعد از ورود با جیمیل اتوماتیک به همین صفحه میای، پس نگران نباش :)